کشف ۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بوشهر

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف ۱۲ دستگاه کشنده تریلر و کشف بیش از ۵۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در این استان خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: فرماندهی انتظامی استان بوشهر با برنامه‌ریزی جامع مبارزه با قاچاق کالا را به عنوان یک اولویت در دستورکار قرار داده است.
این مقام ارشد پلیس خاطرنشان کرد: در همین راستا عوامل انتظامی حین کنترل وسایل نقلیه عبوری 11 دستگاه کشنده تریلر که مشکوک به حمل کالای قاچاق بودند را متوقف کردند.
سردار عباس زاده اضافه کرد: در بررسی های انجام شده از وسایل نقلیه توقیفی، انواع کالای قاچاق شامل ظروف آشپزخانه، لوازم یدکی خودرو، لوازم خرازی، انواع شیرآلات و پوشاک فاقد مدارک گمرکی به ارزش 35 میلیارد و 700 میلیون ریال که به صورت قاچاق در حال انتقال به دیگر نقاط کشور بودند کشف شد.
وی اظهار داشت: طی یک عملیات دیگر ماموران انتظامی شهرستان عسلویه یک دستگاه کامیون حامل یک تن و 58 کیلوگرم پودر و 447 هزار عدد قرص نیروزا به ارزش 15 میلیارد ریال را توقیف کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر ارزش تقریبی محموله های قاچاق مکشوفه را 50 میلیارد و 700 میلیون ریال اعلام و اظهار داشت: در این ارتباط 12 نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قانونی قرار گرفتند.