رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد

توافق با نیروی دریایی سپاه برای مقابله با قاچاق کالا در مرزهای آبی کشور

اقتصاد پنهان- رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از توافق اولیه با نیروی دریایی سپاه پاسداران برای مقابله با قاچاق کالا و ارز در مرزهای آبی کشور خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، سردار علی مؤیدی خرم‌آبادی اظهار کرد: اکنون شاهد اتخاذ تدابیر خوبی از جانب رئیس جمهور برای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور هستیم، چراکه این ستاد در خط مقدم مبارزه قرار دارد.
وی اضافه کرد: در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی شده تا این ستاد در سال جاری براساس فرمایشات مقام معظم رهبری که در دو روز گذشته اعلام شدند در راستای حمایت از تولید داخلی و خرید کالای ایرانی گام بردارد.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد: بهترین راهکار برای مقابله با قاچاق کالا و ارز باید حمایت از کالاهای ایرانی و فرهنگ‌سازی در جهت استفاده از آنها باشد که در این راستا امسال برنامه‌های مختلفی از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور اجرایی خواهد شد.
مویدی خرم‌آبادی مطرح کرد: برای مقابله با قاچاق کالا و ارز در مرزهای جغرافیایی باید با هماهنگی‌های لازم با بخش‌های مختلف کشور شاهد برداشته شدن گام‌های مناسبی در این عرصه باشیم.
وی در ادامه با اشاره به توافقات صورت گرفته با نیروی دریایی سپاه پاسداران در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز در مرزهای آبی کشور، افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور در روزهای گذشته نشستی با فرماندهان نیروی دریایی سپاه پاسداران و ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شده و در این راستا مقرر شد در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزهای آبی کشور طرحی ارائه شود و نیروی دریایی سپاه پاسداران در این راستا اقدامات لازم را انجام دهد.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز یادآور شد: در مرزهای خاکی نیز در حال تجدید نظر در برنامه‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جهت اثرگذاری هرچه بیشتر اقدامات هستیم، البته این موارد با رعایت حقوق مردم‌ انجام خواهد شد.