کشف بیش از ۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در سمنان

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۸ میلیارد و ۶۱۵ میلیون ریال کالای قاچاق در طرح ۷۲ ساعته نیروی انتظامی در این استان خبر داد.

به گزارش اقتصاد پنهان، سردار روح الامین قاسمی مبارزه با قاچاق را از برنامه های مهم و ماموریت های اصلی پلیس در تحقق اقتصاد مقاومتی و تاکیدات مقام معظم رهبری بر حل و فصل مسائل و مشکلات معیشتی مردم عنوان کرد و افزود: طرح ها و برنامه های مختلفی در سال های اخیر برای این موضوع در نیروی انتظامی طراحی و اجرا شده است.
وی ادامه داد: در همین راستا طرح های ضربتی کوتاه مدت یکی از برنامه های پیشگیرانه ای است که در فواصل گوناگون سال و با بکارگیری توانمندی ها و ظرفیت های پلیس در سطح استان به مرحله اجرادرمی آید.
به گفته سردار قاسمی، در آخرین اقدامات، طرح ویژه 72 ساعته ای با محوریت پلیس آگاهی و مشارکت دیگر بخش ها و یگان های انتظامی استان اجرایی شد که کشف 8 میلیارد و 615 میلیون ریال کالای قاچاق را به دنبال داشت.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: لوازم برقی خانگی، عینک، موتورسیکلت، فرآورده های نفتی و سوخت، چوب، پارچه، دام و احشام و لوازم صوتی و تصویریبخشی از محموله‌های قاچاقی است که در این طرح کشف شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان، از تشکیل 4 فقره پرونده با ارزش بالای 10 میلیارد ریال خبرداد و گفت: در این طرح در مجموع 13 فقره پرونده به ارزش 8 میلیارد و 615 میلیون ریال تشکیل و 12 نفر از عاملان قاچاق کالا شناسایی و دستگیر شدند.

اخبار مرتبط