مدیران‌کل معاونت پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد معرفی شدند

اقتصاد پنهان- در ادامه اصلاح ساختار سازمانی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هندیانی در جلسه ای مدیران‌کل جدید معاونت پیشگیری و کاهش تقاضای این ستاد را معرفی کرد.

به گزارش اقتصاد پنهان، معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های همکاران و پرسنل این ستاد، اظهار کرد: معرفی مدیران جدید در راستای اجرای اصلاحات ساختاری و بر پایه بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی پرسنل و با هدف تزریق ایده‌های نو و ارائه برنامه‌های جدید صورت گرفته است.
هندیانی با بیان اینکه در این ساختار با استفاده از ظرفیت گسترده موجود، برای ارتقای کیفی اقدامات این حوزه تلاش می‌کنیم، افزود: بر اساس برنامه‌های جدید طی اجرای روش‌های پیشگیرانه با تمرکز بر سامانه‌ها تا پایان سال شاهد اقدامات مهم و موثری خواهیم بود.
وی با اشاره به احکام انتصاب مدیران جدید، تلاش در جهت پیگیری امور محوله و ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های عضو ستاد به منظور اعمال سیاست‌ها و اجرای برنامه‌های ابلاغی را بخشی از انتظارات رییس ستاد برشمرد.
در پایان این جلسه آقایان افشاریان، پرهام‌فر، دهقانی‌نیا، زارعی و کوشا به ترتیب به عنوان مدیران‌کل دفاتر پیشگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی، پیشگیری از قاچاق کالا و ارز، نظارت بر سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند، امور اقتصادی و بهبود فرآیندها و تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی معرفی و احکام خود را از معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دریافت نمودند.