آغاز نشست دبیران کمیسیون‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانهای سراسر کشور

اقتصاد پنهان- نشست دو روزه دبیران کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانها آغاز شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، نشست دبیران کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانهای سراسر کشور با حضور مسوولان ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از صبح امروز آغاز شد.
در ابتدای این نشست مدیرکل بازرسی و هماهنگی امور استانهای ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن خیرمقدم به مسوولین استانی به تشریح اهداف این نشست پرداخت.
آقابابایی هدف از این نشست را هماهنگی دبیران کمیسیون‌های استانی با مدیران ارشد ستاد مرکزی و مدیران ارشد اقتصادی، انتظامی و قضایی کشور عنوان کرد و آخرین تغییر و تحولات در سیاست‌ها و برنامه‌های حوزه های مختلف مبارزه با قاچاق کالا وارز را تشریح کرد.
در ادامه مدعوین ضمن کسب اطلاع از آخرین وضعیت  مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مشکلات و موانع فراروی مقابله و مبارزه را مطرح نمودند.
شایان ذکر است در این نشست دو روزه ضمن ارائه راهکارهای نوین پیشگیری و مقابله جدی با پدیده شوم قاچاق، شیوه‌های تعامل و هماهنگی‌ بین دستگاهی و استانی تبیین خواهد شد.