برگزاری مراسم تجلیل از خانواده‌های ایثارگر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- مراسم تجلیل از خانواده‌های ایثارگر شاغل در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور رییس، مسئولان و جمعی از ایثارگران و فرزندان آنان در محل ستاد برگزار شد.

به گزارش اقتصاد پنهان، رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مراسم تجلیل و تکریم از خانواده‌های ایثارگر هشت سال دفاع مقدس، گفت: شهدا و ایثارگران با از خودگذشتگی باعث استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند و تجلیل از آنان، تکریم شجاعت، مردانگی و شهامت است.
مویدی با بیان اینکه امروز پرچم مقدس ایران به پشتوانه ایثارگری‌ها و شهادت طلبی ها در اهتزاز است، افزود: ایثارگران در دوران انقلاب و دفاع مقدس بدون هیچ چشمداشتی به مبارزه پرداختند و برای ملت ایران عزت و افتخار آفریدند.
وی با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه جانبازان و خدمتگذاران نظام، گفت: امروز ما باید ضمن صیانت و پاسداری از ارزشهای والای شهدا و ایثارگران، پیرو راه آنان باشیم تا نظام از مسیر الهی منحرف نشود.
مویدی با بیان اینکه خدمت به ایثارگران کم ارزش‌تر از کار آنان نیست، افزود: باید قدردان خانواده‌های شهدا و جانبازانی باشیم که دین خود را به انقلاب و اسلام ادا کرده‌اند و در بزنگاه‌های تاریخی در صحنه حاضر بوده‌اند.
رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پایان خطاب به همکاران ایثارگر خاطرنشان کرد: شما در دوران دفاع مقدس درس مقاومت، ایثار و از خودگذشتگی را به یادگار گذاشتید اما امروز در جنگ اقتصادی که توسط غربی‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی آغاز شده و به مراتب هدفی بزرگتر از جنگ دفاع مقدس برای براندازی نظام جمهوری اسلامی در بردارد، شما در این جبهه نیز تا به امروز مردانه و غیورانه در سنگر رزم ایستاده‌اید.
شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهدای لوح از ایثارگران و فرزندان آنان قدردانی شد.