توقیف اتوبوس حامل سوخت قاچاق در دشتی

توقیف اتوبوس حامل سوخت قاچاق در دشتی

رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان دشتی، از توقیف اتوبوس حامل سوخت قاچاق در دشتی خبر داد.

سه شنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۳0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، «رضا قائدی» گفت: مأمواین ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان دشتی در مسیرخورموج به عسلویه به یک اتوبوس مسافربری مظنون که پس از توقیف و بازرسی از آن تعدادی بشکه حاوی سوخت نفت گاز غیرمجاز را کشف کردند.
رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان دشتی گفت: در ادامه با بررسی‌های بیشتر مشخص شد که تعدادی مخازن سوخت اضافی غیراستاندارد در کف اتوبوس، اتاق استراحت راننده و جلوی بوفه به‌طرز ماهرانه جاسازی شده که جهت حمل و نقل سوخت غیرمجاز استفاده می‎کردند.
وی ادامه داد: با وصول پرونده در این اداره به شعبه اول بدوی ارجاع پرونده ثبت و رسیدگی آغاز شد که با توجه به اظهارات متهمین و شواهد، مدارک و مستندات موجود اتهام انتسای محرز تشخیص داده شد.
قائدی درگفت‌وگو با فارس، یادآور شد: متهمین به پرداخت 12 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و فک مخزن اضافه و همچنین ضبط و توزیع سوخت مکشوفه در شبکه توزیع محکوم شدند.

 

**لودر قاچاق هم کشف شد
فرمانده انتظامی شهرستان دیلم در استان بوشهر از توقیف یک دستگاه لودر 6 میلیارد ریالی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ «ابراهیم عرب زاده» با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران ایستگاه بازرسی «بی بی حکیمه» حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کمرشکن ولوو مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: از این کمر شکن یک دستگاه لودر قاچاق ، فاقد مدارک مثبته گمرکی به ارزش 6 میلیارد ریال کشف و ضبط شد. در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و به همراه لودر مکشوفه به پلیس مبارزه با قاچاق کالای شهرستان دیلم جهت سیر مراحل قانونی تحویل داده شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/1494