کشف بیش از ۲۵۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر

کشف بیش از ۲۵۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر

اقتصاد پنهان- فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: با متلاشی شدن باند سوخت قاچاق، بزرگترین محموله سوخت قاچاق به میزان ۲۵۵ هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در آبهای بوشهر کشف شد.

شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۶0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ پاسدار ولی الله رضایی‌نژاد با قدردانی از تعامل و مشارکت مرزنشینان و ساحل نشینان در اجرای ماموریت دریابانی استان بوشهر اظهار داشت: دریابانی یک مسئولیت بسیار مهم در جامعه دارد که امنیت و ارامش جامعه با تلاش این سخت کوشان محقق می‌شود.
وی از کشف بزرگترین محموله سوخت قاچاق در آبهای بوشهر خبرداد و افزود: با متلاشی شدن بزرگترین باند سوخت قاچاق، 255 هزار و 500 لیتر سوخت گازوئیل قاچاق در آبهای بوشهر کشف و قاچاقچیان دستگیر شدند.
فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای دریابانی استان بوشهر شناور حامل گازوئیل قاچاق به ارزش 7 میلیارد و 600 میلیون ریال در آبهای بوشهر کشف و سوخت مشکوفه تحویل شرکت نفت فلات قاره شد.
سرهنگ رضایی‌نژاد بیان کرد: خدمه این شناور که تعدادی خارجی و بقیه ایرانی بودند دستگیر و تحویل مراجع قضایی استان بوشهر شدند.
وی با اشاره به کشف کالای قاچاق در آبهای استان بوشهر اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی در 11 ماه امسال دریابانی استان بوشهر افزون بر 300 میلیارد تومان کالای قاچاق در استان بوشهر کشف کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 11 درصد افزایش دارد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/15378