کشف ۳۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در "تنگستان"

کشف ۳۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در "تنگستان"

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف ۳۲ میلیارد ریال کالای قاچاق و پلمب یک انبار دپوی کالای مکشوفه در شهرستان «تنگستان» از توابع استان بوشهر خبر داد.

دوشنبه، ۰۲ تير ۱۳۹۳0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس،‌ سردار«حیدر عباس زاده» در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان تنگستان در راستای برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده محل دپوی کالای قاچاق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی از محل بازرسی کردند.
وی اظهار داشت: ماموران در بازرسی از محل دپوی کالای قاچاق، تعداد 15079 عدد انواع آمپول های هورمونی نیروزا، تعداد 180 هزار نخ سیگار، تعداد 390351 عدد انواع قرص های نیروزا و مقدار یک تن و 168 کیلو گرم انواع پودر های نیروزا کشف و ضبط کردند.
سردار «حیدر عباس زاده» تصریح کرد: ارزش ریالی کالاهای مکشوفه بیش از 32 میلیارد ریال برآورد شده است.
رییس پلیس استان بوشهر خاطر نشان ساخت: صاحب انبار به همراه تعدادی از اطرافیان قصد سوزاندن و امحاء مواد مکشوفه را داشتند که با درایت و هوشیاری ماموران پلیس شهرستان تنگستان کالای مکشوفه توقیف و به مقر انتظامی دلالت داده شد.
سردار عباس زاده در ادامه افزود: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر شده است و به طور ویژه شناسایی دیگر متهمان در دستور کار پلیس شهرستان تنگستان قرار دارد. متهم دستگیر شده به همراه کالای مکشوفه جهت سیر مراحل قضایی تحویل مراجع ذیصلاح شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/1559