محکومیت عرضه‌کنندگان سوخت قاچاق در بوشهر و گناوه

محکومیت عرضه‌کنندگان سوخت قاچاق در بوشهر و گناوه

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از محکومیت عرضه‌کنندگان سوخت قاچاق در بوشهر و گناوه خبر داد.

يکشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۳0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، «محمود احمدی» در نشست مدیران و فعالان اقتصادی و اصناف بوشهر در ارتباط با پرونده‌های تخلف اصناف در بوشهر اظهار کرد: پرونده تخلف تعدادی از واحدهای صنفی فعال در سطح شهر بوشهر مبنی بر تخلف کم فروشی و گرانفروشی برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی آن شهرستان ارسال و پرونده‌های متشکله جهت صدور رای به شعبه پنجم بدوی ارجاع داده شد.
وی افزود: شعبه با بررسی اسناد و مدارک مندرج در پرونده‌ها و احضار متصدیان واحدهای مربوطه و استماع دفاعیات آنان تخلف انتسابی را برای تعداد سه واحد صنفی محرز تشخیص داده و متصدیان واحدها را به پرداخت جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد ضمن اینکه آرای صادره اجرا و پرونده‌ها مختومه اعلام شد.

**محکومیت عرضه کنندگان سوخت در بوشهر
احمدی تصریح کرد: همچنین تعداد دو فقره پرونده مربوط به عرضه‌کنندگان سوخت در تعزیرات حکومتی شهرستان بوشهر رسیدگی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر اظهار کرد: با شکایت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مبنی بر عرضه خارج از شبکه مقادیری نفت گاز و دو فقره پرونده تشکیل و در شعبه پنجم بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان بوشهر مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی افزود: شعبه با بررسی محتویات پرونده و استماع دفاعیات مشارالیه تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متخلفان را علاوه بر برگشت فرآورده نفتی مکشوفه به شبکه توزیع به پرداخت جزای نقدی بیش از 60 میلیون ریال در حق دولت محکوم کرد.

**محکومیت عرضه‌کنندگان سوخت در گناوه
احمدی در ادامه خاطرنشان کرد: تعداد دو فقره پرونده مربوط به عرضه‌کنندگان سوخت در تعزیرات حکومتی شهرستان گناوه رسیدگی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر یادآور شد: با شکایت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مبنی بر عرضه خارج از شبکه مقادیری نفت گاز تعداد دو فقره پرونده تشکیل و در شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان گناوه مورد رسیدگی قرار گرفت.
احمدی ادامه داد: شعبه با بررسی محتویات پرونده و استماع دفاعیات مشارالیه تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متخلفان را علاوه بر برگشت فرآورده نفتی مکشوفه به شبکه توزیع به پرداخت جزای نقدی بیش از 35 میلیون ریال در حق دولت محکوم کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/1816