تقویت همکاری‌های ایران و افغانستان برای مبارزه با قاچاق کالا

تقویت همکاری‌های ایران و افغانستان برای مبارزه با قاچاق کالا

اقتصاد پنهان- در دیدار مدیرکل دفتر قوانین و مقررات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با مستشار بازرگانی سفارت افغانستان در جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت تقویت پیوندها و همکاری در زمینه مبارزه با قاچاق تاکید شد.

دوشنبه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در این دیدار، سیدعلی معصومی با بیان اینکه روندهای آینده همکاری ایران و افغانستان نیاز به توسعه و گسترش تجارت رسمی و مقابله با انحرافات اقتصادی از جمله قاچاق را بیشتر می‌نماید بر گسترش همکاری‌ها متقابل در زمینه مبارزه با قاچاق تأکید کرد.

عبدالجابر انصار، مستشار بازرگانی سفارت افغانستان نیز ضمن تأکید بر ضرورت گسترش همکاری‌های تجاری و بازرگانی میان دو کشور و استفاده از فرصت های موجود در افغانستان برای تجار و بازرگانان ایرانی، مبحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به عنوان یک تمنای ملی در افغانستان نیز مطرح نمود.
وی نیز بر ضرورت تلاش و همکاری متقابل در این زمینه تأکید کرد.

معصومی، مدیرکل دفتر قوانین و مقررات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و عبدالجابر انصار، مستشار بازرگانی سفارت افغانستان در جمهوری اسلامی ایران در خصوص تقویت همکاری‌های دو کشور در زمینه مبارزه با قاچاق کالا صبح امروز(دوشنبه) در محل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دیدار و گفتگو کردند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18706