هشدار سازمان غذا و دارو به قاچاقچیان و متقلبین آرایشی و بهداشتی

هشدار سازمان غذا و دارو به قاچاقچیان و متقلبین آرایشی و بهداشتی

اقتصاد پنهان- مدیرکل فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان عذا و دارو گفت: با توجه به اینکه قاچاق و تقلب در فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی با سلامت و بهداشت مردم ارتباط مستقیم دارد، سازمان غذا و دارو هیچ مدارا و ارفاقی در این مورد قائل نخواهد شد.

يکشنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، دکتر بهفر همزمان با آغاز طرح مقابله و مبارزه با کالاهای آرایشی و بهداشتی در سطح عرضه در سراسر کشور اظهار کرد: با متخلفین و جاعلان فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی بشدت برخورد خواهیم کرد و اگر احتمالاً وارد کننده یا واحد تولیدی قانونی اقدام به تخلفاتی در این زمینه داشته باشند حتماً پروانه‌های بهداشتی آنها باطل و مراتب به مقامات قضائی ارجاع خواهد شد.
مدیر کل فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو افزود: خوشبختانه تخلفات واردکنندگان قانونی و تولیدکنندگان دارای پروانه، کم‌تعداد است.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، وی ضمن یادآوری نقش مسؤولان فنی به عنوان ناظران و نمایندگان قانونی این سازمان در شرکت‌ها و کارخانه‌های مربوطه اظهار امیدواری کرد با اجرا و گسترش طرح پست مارکتینگ، شاهد بسط و توسعه مسؤولیت‌پذیری در بین شرکت‌های رسمی کشور از یک سو و گسترش ضریب سلامت کالاهای عرضه شده در سطح بازار خواهیم بود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18747