آقابابایی در جلسه با سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی عنوان کرد:

گسترش نظارت و بازرسی‌ هدفمند و مبتنی بر قانون

گسترش نظارت و بازرسی‌ هدفمند و مبتنی بر قانون

اقتصاد پنهان- آقابابائی مدیرکل بازرسی و هماهنگی امور استان‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حسن اصغر زاده مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و بازرسی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در محل ستاد مرکزی دیدار و گفتگو کردند.

چهارشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

آقابایایی در این نشست ضمن تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حوزه نظارت و بازرسی با بیان اینکه همکاری‌های دو جانبه با دستگاه‌ها می‌تواند موانع و مشکلات را در اسرع وقت، بررسی و راهکارهای اصلاحی آن ارائه نماید، خواستار افزایش همکاری دو دستگاه در حوزه نظارت بر عملکرد سازمان و واحدهای استانی آن شد.
مدیرکل بازرسی و هماهنگی امور استان‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: در راستای سیاست های کلان این ستاد، باید نظارت و بازرسی‌های هدفمند و مبتنی بر قانون و آیین نامه های ابلاغی صورت پذیرد.
وی تاکید کرد: با توجه با اولویت های اعلام شده و بازرسی ها انجام پذیرفته، تا پایان سال جاری جمع بندی نتایج بررسی به مدیریت عالی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منعکس گردد.
اصغرزاده نیز با اعلام آمادگی کامل، ابراز امیدواری کرد تا نهایت همکاری ها در انجام بازرسی های مورد نظر ستاد مرکزی در سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و واحدهای متناظر آن در سراسر کشور و جمع بندی های مورد اشاره به نحو مطلوب و در زمان مقرر صورت پذیرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18752