۶۸۵ پرونده تخلف قاچاق کالا و ارز در شهرستان ری تشکیل شد

۶۸۵ پرونده تخلف قاچاق کالا و ارز در شهرستان ری تشکیل شد

اقتصاد پنهان- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: امسال ۶۸۵ پرونده تخلف قاچاق کالا و ارز در این شهرستان به ارزش سه میلیارد و ۶۱۲ میلیون و ۶۶۰ هزار ریال تشکیل شده است.

شنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، عزیزاله افضلی اظهار داشت: در این مدت 6 هزار و 100 مورد بازرسی با اولویت مبارزه با عرضه کالای قاچاق در فرودگاه امام خمینی(ره) و پنج شهر ری، قیامدشت، باقرشهر، حسن آباد و کهریزک انجام شده است.

وی اضافه کرد: در این بازرسی ها اقلام مختلفی اعم از سیگار، آبمیوه، لوازم خانگی و لوازم آرایشی و بهداشتی کشف و ضبط و پرونده متخلفان هم به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
افضلی با بیان اینکه کشفیات کالای قاچاق در سطح این شهرستان نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته است، گفت: سال گذشته 550 پرونده قاچاق و ارز به ارزش 2 میلیارد ریال کشف شد.
وی بیان کرد: با توجه به ایام نوروز، نظارت و بازرسی از واحدهای موجود در سطح بازار بسیار دقیق تر از گذشته انجام و با هر نوع تخلفی بشدت برخورد می شود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری افزود: بیشترین محور کار و اولویت گروه‌های گشت و بازرسی، نظارت بر نحوه توزیع و عرضه کالاهای اساسی چون گوشت، لبنیات و حبوبات است.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه‌نو است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18830