کشف ۱۰ دستگاه کانتینر عود خوشبو کننده قاچاق در هرمزگان

کشف ۱۰ دستگاه کانتینر عود خوشبو کننده قاچاق در هرمزگان

اقتصاد پنهان- فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و کشف ۱۰ دستگاه کانتینر حامل عود خوشبوکننده قاچاق طی یک عملیات منسجم پلیسی در استان خبر داد.

شنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، عزیزاله ملکی در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس  امنیت عمومی استان با انجام کار اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی نسبت به رصد تخلفات یک شرکت اقدام و در نهایت پس از ترخیص کالا از یکی از گمرکات استان پس از تعقیب و مراقبت‌های لازم، تعداد 10 دستگاه کانتینر حاوی عود خوشبوکننده  را در ایستگاه ایست و بازرسی شهید میرزایی بندرعباس شناسایی و توقیف کردند.

وی افزود: به منظور بررسی دقیق این محموله‌ها، اکیپی متشکل از کارشناسان پلیس آگاهی و  پلیس امنیت عمومی استان به همراه کارشناس گمرک و نماینده صاحب کالا به محل توقیف محموله‌ها واقع در ایست و بازرسی شهید میرزایی اعزام شدند که پس از بررسی‌های دقیق و کارشناسانه مشخص شد تاریخ تولید و انقضاء و شماره پروانه بهداشتی کالا بر روی محصول با تاریخ تولید و انقضاء و شماره پروانه بهداشتی کالا که بر روی کارتن‌ها قید شده، مغایرت دارد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان بیان داشت: در بازسی دقیق به‌عمل آمده از کانتینرها مجموعا 8 هزار و 750 کارتن شامل 52 میلیون و 500 هزار شاخه عود قاچاق کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی در ادامه  ارزش کالاهای قاچاق کشف شده  را  6 میلیارد  و 600 میلیون ریال عنوان کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18832