رئیس پلیس آگاهی سمنان:

کشف قاچاق در سمنان ۹۴۴ درصد افزایش یافت

کشف قاچاق در سمنان ۹۴۴ درصد افزایش یافت

اقتصاد پنهان- رئیس پلیس آگاهی استان سمنان گفت: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در این استان در تعطیلات نوروزی ۹۸ نسبت به سال گذشته ۹۴۴ درصد افزایش داشت.

دوشنبه، ۲۶ فروردين ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ رضا بینقی در جمع خبرنگاران سمنان اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی سمنان در راستای تحقق شعار سال و رونق تولید، با انجام ایست و بازرسی های متعدد در مبادی ورودی و خروجی این استان و با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت ها موفق به کشف قابل توجهی کالای قاچاق در روزهای نوروز شدند.

وی با اشاره به افزایش ارزش ریالی کشف کالاهای قاچاق در استان سمنان در تعطیلات نوروزی 98، بیان کرد: انواع لوازم بهداشتی، دارو، کالای دخانی، دام و احشام و فرآورده های نفتی، توسط تیم های پلیس آگاهی و انتظامی استان در طرح نوروزی مبارزه و مقابله با کالای قاچاق کشف وضبط شد.
بینقی تصریح کرد: افزایش کشف کالای قاچاق در استان سمنان همچنین افزایش 533 درصدی دستگیری افراد مرتبط با قاچاق کالا را در پی داشته است.
رئیس پلیس آگاهی استان سمنان یادآور شد: تمام دستگیرشدگان مرتبط با کالاهای قاچاق در تعطیلات نوروزی امسال به مراجع ذیصلاح تحویل شدند.
با نامگذاری سال 98 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام «رونق تولید» ماموریت حساس و مهم برخورد با قاچاق کالا و ارز به طور ویژه در دستور کار امسال پلیس قرار گرفته است و برنامه های حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای ارتقاء و بهبود فعالیت های این حوزه در قالب قرارگاه جهادی تجمیع می‌شود.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/19888