ممنوعیت واردات برنج خارجی به مازندران

ممنوعیت واردات برنج خارجی به مازندران

اقتصاد پنهان- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران گفت: واردات برنج خارجی در مازندران از آخر تیرماه به مدت چهار ماه ممنوع است.

سه شنبه، ۱۲ تير ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

 به گزارش اقتصاد پنهان، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران گفت: واردات برنج خارجی در مازندران از آخر تیرماه به مدت چهار ماه ممنوع است.
وی با اعلام اینکه در طرح حمایت از تولید داخل دست نیاز به سمت رسانه‌ها دراز می‌کنیم، بیان کرد: در این حوزه نیاز به فرهنگ‌سازی مناسب داریم و اقدام همه‌جانبه باید در کشور انجام شود.
علی پیرفلک در ارتباط با کشفیات انجام‌شده در سه ماهه اخیر گفت: یک محموله بزرگ با 25 هزار گل تزئینی قاچاق در شهرستان رامسر به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال،309 هزار نخ سیگار، کشف کولر قاچاق به تعداد 54 دستگاه، کشف 160 کیلو ماهی خاویاری قاچاق، دو دستگاه مرسدس بنز، از مهم‌ترین موارد کشف شده بوده است.
پیرفلک تأکید کرد: در سالروز تشکیل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق، 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از این کالا در حوزه سلامت‌محور، آرایشی بهداشتی، پوشاک امحا می شود.
وی با اعلام اینکه در طی سه ماهه بیش از 11 میلیارد ریال کالا کشف شده است، اضافه کرد: بیشترین درصد کشفیات مربوط به داروهای غیرمجاز و نیروزا بوده و بیشترین کاهش مربوط به سلاح‌های شکاری غیرمجاز است.

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17019