کشف بیش از ۱۰ هزار دستگاه انواع تجهیزات دریافت از ماهواره

کشف بیش از ۱۰ هزار دستگاه انواع تجهیزات دریافت از ماهواره

اقتصاد پنهان- دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان زنجان از کشف ۱۰ هزار و ۴۳۵ دستگاه انواع تجهیزات دریافت از ماهواره در مرز استان زنجان و همدان خبر داد.

شنبه، ۰۶ مرداد ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، مامورین اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان زنجان و همدان با تشدید اقدامات کنترلی و بهره گیری از منابع اطلاعاتی با آگاهی از تردد یک محموله قاچاق تجهیزات گیرنده از ماهواره از مبدا استان کردستان به استان‌های مرکزی کشور با یک‌دستگاه خودروی کامیون بنز ده‌چرخ از طریق محورهای مواصلاتی شهرستان بیجار به سمت استان زنجان، موضوع را به صورت ویژه در دستورکار قرار داده و محورهای احتمالی تردد این محموله را به صورت نامحسوس کنترل کردند.
با انجام کار اطلاعاتی مشخص شد خودروی موصوف از مسیر سه راهی خورخوره وارد حوزه استحفاظی شهرستان خدابنده شده و نهایتا خودروی موصوف متوقف و راننده خودرو دستگیر شد.
در بازرسی از این خودرو تعداد 700 دستگاه رسیور تعداد 500 دستگاه سوئیچر تعداد 4 هزار و 615 دستگاه ال ان بی و تعداد 120 دستگاه موتورگردان در مجموع تعداد 10 هزار و 435 دستگاه انواع تجهیزات گیرنده از ماهواره کشف و ضبط شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17142