کشف بیش از۷۰ میلیارد ریال کالای ممنوعه و قاچاق توسط دریابانان بوشهر

کشف بیش از۷۰ میلیارد ریال کالای ممنوعه و قاچاق توسط دریابانان بوشهر

اقتصاد پنهان- فرمانده دریابانی استان بوشهر با اشاره به اقدامات یک ماهه دریابانان استان بوشهر، از کشف ۷۰ میلیارد و ۹۴۶ میلیون ریال کالای قاچاق در آب های نیلگون خلیج همیشه فارس خبر داد.

چهارشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ ولی اله رضایی نژاد در تشریح این خبر، اظهار داشت: در سال حمایت از کالای ایرانی و تولیدات داخلی، دریابانان استان بوشهر با تلاش بیش از پیش برای رسیدن به این هدف مهم، با انجام عملیات‌های متعدد دریایی، موفق به متلاشی ساختن ده‌ها باند قاچاق کالا در یک ماهه گذشته شدند.
وی افزود: دریابانان طی این یک ماه، توانستند تعداد 1 هزار 265 قلم لوازم آرایشی، 638 دستگاه گوشی همراه، 400 دستگاه تبلت، 2 تن و 850 کیلوگرم برنج، 675 دستگاه لوازم جانبی تلفن همراه، 390 دستگاه اقلام مخابراتی و 2 هزار و 966 عدد انواع لاستیک وسایل نقلیه از قاچاقچیان کشف کنند.
فرمانده دریابانی بوشهر با اشاره به توقیف 23 فروند شناور و دستگیری 17 قاچاقچی، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی محموله کشف شده، 70 میلیارد 946 میلیون ریال برآورد شده است.
سرهنگ رضایی‌نژاد در خاتمه با قدردانی از تعامل خوبی که مرزنشینان استان بوشهر با فرماندهی دریابانی استان جهت تأمین نظم و امنیت و مبارزه با پدیده شوم قاچاق دارند، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، امنیت خوبی در مرزهای دریایی خلیج نیلگون همیشه فارس تأمین شده است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17175