انتصاب مدیرکل دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق

انتصاب مدیرکل دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق

اقتصاد پنهان – با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «یاسر سوادکوهی» به عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد.

سه شنبه، ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، یاسر سوادکوهی را به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق منصوب کرد.
در حکم انتصاب وی آمده است:
با استعانت از درگاه ایزد منان، نظر به مراتب شایستگی، تجربه و توانمندی جنابعالی و به پیشنهاد معاون محترم امور مقابله و هماهنگی حقوقی شما را به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی امور مقابله و رصد جریان مالی قاچاق منصوب می نمایم.
انتظار می‌رود ضمن هماهنگی کامل با معاون مربوطه در تحقق برنامه‌ها و شرح وظایف ابلاغی بویژه هماهنگی و نظارت در شناسایی و کشف شبکه‌های قاچاق کلان، حرفه ای و سازمان یافته با تمرکز بر توسعه فعالیت‌های اطلاعاتی و عملیاتی، مقابله با قاچاق در سطح عرضه با اولویت‌ کالاهای هدف و رصد جریان‌های مالی مرتبط ریالی و ارزی در حوزه‌های ذیربط اهتمام لازم بعمل آورید.
از خداوند منان، موفقیت جنابعالی را در پناه حضرت ولی‌عصر (عج) و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد برنامه‌های دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17249