برگزاری نشست مشترک کارگروه‌های فرهنگی و تبلیغات استان‌های یزد و سمنان

برگزاری نشست مشترک کارگروه‌های فرهنگی و تبلیغات استان‌های یزد و سمنان

اقتصاد پنهان- به میزبانی استان یزد، اولین نشست منطقه‌ای کارگروه‌های فرهنگی و تبلیغات کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانهای یزد و سمنان تشکیل شد.

چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، اولین نشست مشترک اعضاء کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانهای یزد و سمنان در محل صدا و سیمای مرکز یزد تشکیل شد.

در ابتدای این نشست دبیر کمیسیون استان یزد ضمن خیر مقدم به اعضاء جلسه گزارشی اجمالی از فعالیت‌های فرهنگی استان در پیشگیری از قاچاق کالا و ارز ارائه داد.

همچنین مدیرکل و قائم مقام مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان، با تبیین ضرورت مبارزه فرهنگی برای اصلاح الگوی مصرف در جامعه بر انجام تبلیغات هوشمندانه برای نهادینه کردن گرایش به مصرف تولیدات داخلی و بومی استان تأکید شد.

در ادامه اعضاء کارگروه‌های فرهنگی و تبلیغات کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این دو استان ضمن ارائه گزارش اقدامات خود به تبادل نظر و انتقال تجربیات و طرح روش‌های موثر القاء سیاست‌ها و تدابیر فرهنگی پیرامون موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز پرداختند.

لازم به ذکر است در حاشیه این همایش  منطقه‌ای محتواهای فرهنگی و رسانه‌ای استان یزد که توسط دستگاه‌های عضو تدارک و تهیه شده بود به معرض نمایش نمایش گذاشته شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/17551