انتصاب مدیرکل برنامه‌ریزی، آمار و پژوهش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب مدیرکل برنامه‌ریزی، آمار و پژوهش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان – با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «محسن محمودی» به سمت مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آمار و پژوهش این ستاد منصوب شد.

دوشنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، محسن محمودی را به سمت مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آمار و پژوهش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب محمودی آمده است:
با استعانت از خداوند متعال و نظر به مراتب شایستگی، توانمندی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم شما را به سمت "مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آمار و پژوهش" ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب می‌نمایم.
برنامه‌ریزی، بهره‌گیری از ظرفیت‌ها، قابلیت‌های دستگاه‌های عضو و اهتمام در تدوین برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ستاد
سیاست‌گذاری در حوزه آمار و اطلاعات مربوط به حوزه‌های دخیل در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تعامل سازنده با سایر دستگاه‌ها درخصوص آمار و برآورد حجم قاچاق
مطالعات راهبردی و آسیب‌شناسی علمی وضعیت قاچاق و نظام بخشی به نیازهای پژوهشی دستگاه‌های عضو و ارتباط تنگاتنگ با مراکز پژوهشی جهت بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان علمی و اساتید هیأت علمی دانشگاه‌ها و...
از انتظاراتی است که در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اهداف برنامه‌ریزی، پژوهشی و آماری  ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.
موفقیت شما را در تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پیشبرد برنامه‌های دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/18668