انتصاب مشاور امور راهبردی و تخصصی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب مشاور امور راهبردی و تخصصی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «محمدرضا فروغی» به سمت مشاور امور راهبردی و تخصصی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد.

چهارشنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۷0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، محمدرضا فروغی را به سمت مشاور امور راهبردی و تخصصی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب وی آمده است:
«نظر به تعهد، شایستگی و تجارب مفیدی که در حوزه‌های گوناگون اجتماعی، قضائی، امنیتی و مدیریتی در جنابعالی سراغ دارم به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مشاور رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در امور راهبردی و تخصصی منصوب می‌نمایم.
امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) پیرامون امر خطیر مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید و اهتمام به عملیاتی شدن این تدابیر با بهره‌گیری از تجارب ذکر شده نسبت به ارائه مشاوره‌های لازم مبتنی بر تحقق اهداف عالیه و سیاست‌های راهبردی و اجرایی ستاد اقدام نماید.
توفیق جنابعالی را در اجرای وظایف و انتظارات محوله توام با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید را از درگاه خداوند قادر خواستارم.»

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/19846