وزیرصنعت:

مقابله با قاچاق منسوجات و پوشاک اولویت امسال دولت است

مقابله با قاچاق منسوجات و پوشاک اولویت امسال دولت است

اقتصاد پنهان- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به این نکته که دولت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی را در بخش تولید امسال نصب العین قرار می دهد ، گفت : مقابله با قاچاق منسوجات و پوشاک اولویت برنامه دولت تعیین شده است.

شنبه، ۱۰ فروردين ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، رضا رحمانی در جمع صنعتگران این استان افزود : در سال جدید می توانیم با توجه به نامگذاری سال به عنوان سال رونق تولید فرصت های خوبی را برای کشور ایجاد کنیم و صنعتگران از فرصت هایی که فرمایشات مقام معظم رهبری ایجاد کرده ،بهره برداری کنند. ‎
وی ادامه داد : وزارت صمت برای حفظ وضع تولید موجود کوتاهی نخواهد کرد و از همه مدیران می خواهم حفظ وضع موجود و استفاده از فرصت ها را با جدیت دنبال کنند.
رحمانی با بیان این که فرصت هایی مانند پایانه بین المللی برنج در آمل و پایانه مرکبات در جویبار با جدیت پیگیری شود ، اظهار داشت: امسال ایجاد پایانه های صادراتی را بخصوص در استان مازندران با تمام توان پیگیری خواهیم کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام این که مرکز تجارت جهانی برنج باید در مازندران شکل گیرد ، گفت : بزودی هیات هایی از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بررسی آخرین وضعیت تولید و تجارت به همه استان ها اعزام خواهند شد.
مازندران با تولید یک میلیون و 50 هزار تن برنج سفید و 2 میلیون و 500 هزار تن انواع مرکبات رتبه نخست تولید این 2 محصول را در کشور دارد.
وزیر صنعت با تاکید بر این که اجازه نخواهند داد کسی برای تولید مانع ایجاد کند ، عنوان کرد: تفویض اختیار به استان ها و شهرستان ها در برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال جاری قرار دارد.
رحمانی با بیان این که پذیرش مسئولیت در شرایط جاری کشور بسیار سخت است، افزود: حوزه جنگ اقتصادی ایجاب می کند مسئولین بیشتر در سنگر کار حضور داشته باشند.
وی به اهمیت توجه به فعالیت های تحقیاتی و اکتشاف معدن اشاره کرد و بیان داشت: معدن از اکتشاف تا صنایع معدنی جزو برنامه های ویژه دولت در سالجاری است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/19864