انتصاب معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

انتصاب معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان – با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «کریم کشوری» به سمت معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع این ستاد منصوب شد.

يکشنبه، ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، کریم کشوری را به سمت معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب وی آمده است:
نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از پروردگار متعال و توجهات حضرت ولیعصر (عج) در راستای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) پیرامون مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا و ارز، همچنین تحقق سیاست‌های دولت اعتدال با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های دستگاه‌های عضو ستاد و توانمندی‌های موجود موفق باشید.
مدیریت منابع و بکارگیری آن در جهت ارتقاء کیفیت و بهره‌وری سازمان، اجرای دقیق چرخه مدیریت نیروی انسانی علی‌الخصوص تمرکز بر توانمندسازی منابع انسانی مطابق استانداردهای قانونی، انضباط اداری و مالی با رعایت قوانین و مقررات مربوط و نیز رعایت صرفه‌جویی و غبطه بیت‌المال از جمله انتظاراتی است که لازم است نسبت به تحقق آن اهتمام نمائید.
توفیق جنابعالی را در اجرای مسئولیت‌های محوله توأم با قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور حقوق شهروندی دولت اعتدال از خداوند منان مسئلت دارم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/19925