۳۴ تن آرد از یک انبار در اراک کشف شد

۳۴ تن آرد از یک انبار در اراک کشف شد

اقتصاد پنهان- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۳۴ و ۴۴۰ کیلوگرم آرد قاچاق در عملیات ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان از یک انبار در شهر اراک کشف شد.

دوشنبه، ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمود خلجی» افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در جریان ادامه روند مبارزه با معضل قاچاق کالا، یک انبار حاوی آرد قاچاق در اراک را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: این محل تحت مراقبت نامحسوس ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی قرار گرفت و روز گذشته هنگام تخلیه یک محموله آرد در این انبار، ماموران انتظامی در محل حاضر و با حکم قضائی اقدام به بازرسی از آن کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: ارزش ریالی محموله کشف شده توسط کارشناسان حدود یک میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ خلجی افزود: یک نفر در این رابطه دستگیر و انبار با دستور مقام قضائی مهر موم شد.

370 میلیون ریال کالای قاچاق در آشتیان کشف شد
فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان گفت: 370 میلیون ریال کالای قاچاق در عملیات پلیس این شهرستان توقیف شدند.

سرهنگ « محمد علی گودرزی » افزود: ماموران انتظامی شهرستان آشتیان در ادامه روند مبارزه با معضل قاچاق کالا در عملیات های جداگانه به سه دستگاه خودروی سواری در محورهای اطراف این شهرستان مشکوک شدند.

وی افزود: پس از بازرسی از این خودروها 600 کیلوگرم گردو، سه دستگاه کولر گازی، یک دستگاه تلویزیون، یک دستگاه یخچال و 23 دستگاه قهوه ساز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان اظهار داشت: سه نفر در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

254 نفر در طرح عملیاتی پاک سازی مناطق آلوده در استان مرکزی دستگیر شدند
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: 254 نفر به دلیل جرایمی از جمله سرقت و مواد مخدر در طرح عملیاتی پلیس در پاک سازی مناطق آلوده استان دستگیر شدند.

سرهنگ « یوسف سپهوند » افزود: در تداوم طرح های عملیاتی پلیس استان، طرح پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در 88 نقطه از مناطق جرم خیز استان اجرایی شد.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح 132 نفر در رابطه با مواد مخدر، 32 سارق و 84 نفر در رابطه با جرایم دیگر دستگیر شدند و 39 فقره سرقت و حدود 7 کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ سپهوند خاطر نشان کرد: 851 خودرو در اجرای طرح های عملیاتی اعمال قانون، 29 دستگاه خودرو و 44 دستگاه موتور سیکلت متخلف نیز توقیف شده است.

استان مرکزی با 12 شهرستان دارای بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/19955