انتصاب رئیس کارگروه ساماندهی و تسهیل تجارت مرزی و فرامرزی

انتصاب رئیس کارگروه ساماندهی و تسهیل تجارت مرزی و فرامرزی

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طی حکمی میراشرفی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران را به ریاست کارگروه ساماندهی و تسهیل تجارت مرزی و فرامرزی ستاد منصوب کرد.

شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، مؤیدی خرم‌آبادی، در راستای اجرای ماده 4 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز میراشرفی را به سمت رئیس کارگروه ساماندهی و تسهیل تجارت مرزی و فرامرزی منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب میراشرفی  آمده است:
نظر به تعهد شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی و با استناد به ماده 4 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، به منظور هماهنگی و نظارت بر اجرای تکالیف مصرحه در قانون مصوب و برابر بند 1 مصوبات یکصد و سومین نشست اعضاء اصلی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز جنابعالی را به سمت رئیس کارگروه ساماندهی و تسهیل تجارت مرزی و فرامرزی منصوب می‌نمایم.
امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) با تلاش خردمندانه جمعی و فعالیت نظام‌مند در به ثمر رسیدن اهداف نظام با سرلوحه قراردادن فرامین و منویات مقام معظم رهبری در مبارزه همه جانبه با قاچاق و در راستای تحقق برنامه‌های دولت تدبیر و امید موفق باشید.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20031