دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان خبر داد:

ثبت اطلاعات ۶ هزار خودروی جدید برای ورود به سامانه کدینگ کارت سوخت

ثبت اطلاعات ۶ هزار خودروی جدید برای ورود به سامانه کدینگ کارت سوخت

اقتصاد پنهان- دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان از ثبت اطلاعات ۶ هزار خودروی جدید در استان برای ورود به سامانه کدینگ کارت سوخت خبر داد.

يکشنبه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، محمد محبی گفت: با توجه به اینکه در سال 97 روند صدور کارت هوشمند سوخت برای خودروهای بنزین سوز از سوی دستگاه های متولی به کندی صورت گرفت و یا اصلاً انجام نشد، رفع این مشکل از سوی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان پیگیری و خوشبختانه از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری مراحل صدور کارت سوخت آغاز شد.
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان افزود: در این خصوص در استان سیستان وبلوچستان تعداد زیادی مراجعه کردند و بیشترین آنها افرادی بودند که کارت سوخت خودروی شان در قالب طرح کدینگ دچار مشکل شده بود اما با پیگیری های لازم و تایید اطلاعات استخراجی خودرو، کدینگ آنها به صورت متمرکز از سوی سامانه هوشمند مرکز اعمال خواهد شد.
وی ادامه داد: از زمان اجرای این طرح تاکنون صاحبان بالغ بر 6هزار خودرو در کلیه شهرستان های استان به تیم های بازرسی و نظارت فرمانداری ها و محل های تعیین شده مراجعه کرده اند که در اسرع وقت کار کدینگ این کارت ها نیز انجام خواهد شد.
محبی تأکید کرد: برای صاحبان خودروهای جدید در سیستان و بلوچستان که به تازگی خودروی خود را دریافت می کنند نیز کارت سوخت آنها به صورت خودکار کدینگ شده و فعال تحویل آنها می شود و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20040