دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز قم خبر داد:

انجام گشت مشترک برای کنترل انبار و محل‌های ذخیره‌سازی گندم در قم

انجام گشت مشترک برای کنترل انبار و محل‌های ذخیره‌سازی گندم در قم

اقتصاد پنهان- مدیر کل امنیتی – انتظامی و دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قم از انجام گشت مشترک برای کنترل انبار و محل‌های ذخیره‌سازی گندم در استان خبر داد.

يکشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، حسین امیری، دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قم در جلسه ساماندهی خرید و فروش گندم در استان که در محل استانداری قم برگزار شد طی سخنانی بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای نظارت و کنترل خرید و فروش محصول گندم تأکید کرد.

وی با اشاره به الزامی بودن اخذ مجوز برای خروج گندم از استان گفت: خروج گندم از استان و یا انتقال آن به کارخانه‌های آرد منوط به اخذ مجوز از سوی جهاد کشاورزی است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری قم تصریح کرد: دستگاه‌های کاشف بلافاصله وسایل نقلیه‌ی حامل گندم غیرمجاز را در هر نقطه‌ از استان با هماهنگی جهاد کشاورزی  جهت انتقال به سیلو  هدایت خواهند کرد.

امیری همچنین به پیگیری جهاد کشاورزی جهت تأمین اعتبار لازم برای خرید گندم از کشاورزان اشاره  و خاطر نشان کرد: پیگیری‌های لازم جهت تأمین و پرداخت به موقع گندمکاران و رفع موانع قانونی در مسیر تخلیه بار کامیون‌های حامل گندم توسط جهاد کشاورزی و دستگاه‌های مرتبط انجام خواهد شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20055