سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب، نقطه عطفی در مبارزه با قاچاق کالا است

سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب، نقطه عطفی در مبارزه با قاچاق کالا است

اقتصاد پنهان- دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد، دوازدهم تیرماه، سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز را نقطه عطفی در مبارزه با این پدیده شوم دانست.

يکشنبه، ۰۲ تير ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، جلسه کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد با هدف استفاده حداکثری از توان تبلیغاتی، رسانه‌ای و فرهنگی دستگاه‌های استانی در محل صدا و سیمای مرکز یزد برگزار شد.

در این جلسه امامی، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد برنامه‌ها و سیاست‌های فرهنگی و تبلیغی سال 1398 این استان را تبیین کرد.

امامی، با اشاره به وضعیت کنونی کشور، تحریم‌های اقتصادی را فرصت مغتنمی برای اعتلای صنعت و تولیدات بومی باکیفیت عنوان کرد.

وی، سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز را نقطه عطفی در مبارزه با این پدیده شوم برشمرد و اهتمام همه اعضای کمیسیون  را برای نکوداشت این روز خواستار شد.

همچنین در این جلسه برنامه‌های اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص پیشگیری از گرایش دانش‌آموزان به استفاده از کالای قاچاق (موضوع تفاهم‌نامه فی‌مابین معاونت پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و معاونت فرهنگی و پژوهشی وزارت آموزش و پرورش) توسط نماینده آموزش و پرورش استان تشریح شد.

در این جلسه در خصوص برنامه‌های گرامیداشت دوازدهم تیرماه، سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز تبادل نظر و تصمیم‌گیری شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20084