انتصاب مدیرکل دفتر هماهنگی امور قضایی و نظارت بر اموال مکشوفه قاچاق

انتصاب مدیرکل دفتر هماهنگی امور قضایی و نظارت بر اموال مکشوفه قاچاق

اقتصاد پنهان- با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، «علی علیزاده» به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی امور قضایی و نظارت بر اموال مکشوفه قاچاق این ستاد منصوب شد.

چهارشنبه، ۰۵ تير ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، علی علیزاده را به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی امور قضایی و نظارت بر اموال مکشوفه قاچاق منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب علیزاده آمده است:
نظر به مراتب شایستگی، تجربه جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور مقابله و هماهنگی حقوقی شما را به‌عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی امور قضایی و نظارت بر اموال مکشوفه قاچاق منصوب می‌نمایم.
تلاش در جهت تحقق برنامه‌ها و شرح وظایف ابلاغی به‌ویژه پیگیری و نظارت بر مراحل رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالا و ارز در سازمان تعزیرات حکومتی و قوه‌قضائیه، نظارت و اشراف بر پرونده‌های سازمان یافته، ملی و مهم به‌منظور هدایت اقدامات قضایی، مدیریت و نظارت بر بررسی کلیه پرونده‌های منتهی به رأی متضمن برائت و عنداللزوم تهیه لوایح دفاعی در مقام تجدیدنظرخواهی، همکاری و نظارت در شناسایی اموال متهمین، هماهنگی و نظارت بر فرآیند جمع‌آوری، نگهداری و تعیین تکلیف کالاهای مکشوفه ازجمله انتظاراتی است که لازم است به آن اهتمام نمائید.
از خداوند منان، موفقیت جنابعالی را در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) مسئلت می‌نمایم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20087