رئیس کارگروه هماهنگی اطلاعات و عملیات ستاد منصوب شد

رئیس کارگروه هماهنگی اطلاعات و عملیات ستاد منصوب شد

اقتصاد پنهان- رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طی حکمی سردار مقیمی را به ریاست رئیس کارگروه اطلاعات و عملیات ستاد منصوب کرد.

چهارشنبه، ۰۵ تير ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، مؤیدی خرم‌آبادی، در راستای اجرای ماده 4 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سردار سرتیپ دوم پاسدار مقیمی را به سمت رئیس کارگروه هماهنگی اطلاعات و عملیات منصوب کرد.
در بخشی از حکم انتصاب مقیمی آمده است:
با استعانت از درگاه ایزد منان نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی، در اجرای ماده 4 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شما را به‌عنوان رئیس کارگروه هماهنگی اطلاعات و عملیات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب می‌نمایم.
امید است در تحقق اهداف و وظایف کارگروه مذکور از جمله هماهنگی‌های لازم برای ارتقای سطح توانمندی در شناسایی، مقابله با قاچاق کلان و سازمان یافته و مبارزه  با  قاچاق کالا در کلیه سطوح به ویژه سطح عرضه اهتمام لازم را به‌عمل آورید.
توفیقات شما را تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) روحی فداه در راه رسیدن به اهداف و برنامه‌های ستاد و سرلوحه قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در امر مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا و ارز از خداوند منان خواستارم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20088