بازدید از انبار اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان سمنان

بازدید از انبار اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان سمنان

اقتصاد پنهان- بمنظور بررسی وضعیت، نوع و میزان کالاهای قاچاق مکشوفه و همچنین تسریع در تعیین تکلیف آن‌ها، مسؤولان کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان از انبار اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی این استان بازدید کردند.

يکشنبه، ۱۶ تير ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، حبیب‌الله خجسته‌پور، جانشین رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در حاشیه بازدید از انبار اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی سمنان از عزم مسؤولین برای ساماندهی و تثبیت جایگاه سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در تعیین تکلیف هرچه سریعتر کالاهای قاچاق مکشوفه خبر داد و خواستار افزایش تعامل و همکاری فیمابین دستگاه‌های کاشف، شاکی و رسیدگی‌کننده و نیز تسریع در امحای کالاهای قاچاق شد.

همچنین در این بازدید سلمانی، رئیس اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان به ارائه گزارشی از وضعیت انبار، روند تشکیل پرونده، دریافت کالا از دستگاه‌های کاشف، میزان و نوع کالاهای تحویلی و ارزش ریالی کالاهای تحت تملک این اداره ارائه نمود.

بر اساس این گزارش، اسلامی‌راد، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان نیز در معیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین رئیس این کمیسیون از محل انبار اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بازدید کرد.

این بازدید با هدف بررسی وضعیت، نوع و میزان کالاهای قاچاق مکشوفه و همچنین تسریع در تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبار اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان، انجام شد.

شایان ذکر است اموال تملیکی استان سمنان در سال جاری با ثبت بیشترین قبض انبار (حدود 48 درصد از آمار قبوض کل کشور) با ارزشی بالغ بر 970 میلیارد ریال، بیشترین حجم ورود کالاهای قاچاق به انبارهای خود را در کشور ثبت کرده است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20118