سردار اشتری در دیدار با آیت‎الله نعیم‌آبادی مطرح کرد؛

اقدامات مؤثر ناجا برای مبارزه با قاچاق در استان هرمزگان

اقدامات مؤثر ناجا برای مبارزه با قاچاق در استان هرمزگان

اقتصاد پنهان- فرمانده نیروی انتظامی گفت: با وجود کمبودها در استان هرمزگان با تلاش مأموران سختکوش انتظامی و دریابانی وضعیت مطلوب است و کارهای خوبی در حوزه مبارزه با قاچاق صورت گرفته است.

دوشنبه، ۱۷ تير ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا در سفری به استان هرمزگان داشت با آیت‎الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه دیدار کرد.
آیت‎الله «غلامعلی نعیم آبادی» نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در این دیدار بیان کرد: دشمن برای تضعیف نظام سرمایه گذاری کرده و این در حالی است که میدان کار در استان هرمزگان برای ناجا بسیار زیاد است و بایستی متناسب با نیرو‌ها امکانات نیز تقویت شود.
وی با اینکه تزریق تجهیزات دریابانی در راستای همین نیاز و مطابق نظر مردم است، افزود: قاچاقچیان دارای پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات هستند و این امر باعث می‌شود تا برای مقابله با آنان ما نیز خود را به امکانات مدرن و پیشرفته تجهیز کنیم.
آیت‎الله نعیم آبادی با اشاره به عوامل قاچاق اظهار داشت: یکی از عوامل قاچاق حرص و طمع انسان‌ها است که می‌خواهند از راه نامشروع و یک شبه ره صد ساله را طی کنند و دیگری برنامه‌ریزی کلان دشمن است تا با ضربه زدن به ریشه اقتصاد از طریق قاچاق به اصل نظام جمهوری اسلامی صدمه وارد کند.
امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه ما فرزندان خوب و زحمت کشی در ناجا داریم که در راستای تحقق شعار‌های انقلاب اسلامی جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کردند، گفت: اگر آمریکا جرات حمله به ایران را ندارد به دلیل عزم جدی نیرو‌های مسلح کشور و توانمندی و تجهیزات در اختیار آنان است.
وی ادامه داد: اگر در بحث قاچاق، قاچاقچیان بدانند که ناجا دارای تجهیزاتی مدرن است، این خود یک عامل بازدارنده برای آنان خواهد بود و در دل آنان رعب و حشت ایجاد می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه باید آنچنان در حوزه دریا مقتدرانه عمل کنیم که حتی قاچاقچیان در اندیشه خود نیز به فکر قاچاق نیفتند، افزود: برادران ناجا با همین امکانات محدود مردانه می‌جنگند و مبارزه می‌کنند، اما بدون تجهیزات ره به جایی نخواهیم برد.
آیت‎الله نعیم آبادی تصریح کرد: مجلس و دولت باید در بحث امکانات به کمک ناجا بیایند؛ زیرا امنیت موضوع کوچکی نیست که این وظیفه خطیر به دست فرزندان ایران اسلامی در ناجا سپرده شده است.
سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا نیز در این در دیدار با اشاره به افزوده شدن تعداد هفت فروند شناور به ناوگان دریایی هرمزگان اظهار داشت: در حوزه‌های مختلف گام‌های خوبی در ناجا برداشته شده و امید است که پیشرفت‌های بیشتری حاصل شود.
وی با اشاره به اینکه مأموریت‌های ناجا در حوزه دریابانی با وجود افزوده شدن این امکانات بهتر خواهد شد، افزود: در استان هرمزگان با تلاش مأموران سختکوش انتظامی و دریابانی وضعیت مطلوب است؛ البته کمبود‌هایی وجود دارد که با توجه به وضعیت استان کار‌های خوبی بالاخص در امر مبارزه با قاچاق صورت گرفته است.
فرمانده ناجا با بیان اینکه متأسفانه بر اثر کوتاهی برخی دستگاه‌ها در اجرای وظایف خود، مشکلات آن‌ها به سوی نیروی انتظامی سرازیر می‌شود، بیان کرد: ناجا با تمام توان مأموریت‌های محوله را انجام می‌دهد و در حوزه اجرا و پیشگیری نیز با توجه به بضاعت موجود اقدامات خوبی انجام داده‌ایم و تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم.
سردار اشتری با اشاره به موقعیت مهم و استراتژیک استان هرمزگان گفت: اقداماتی بزرگ در زمینه مبارزه با پدیده شوم قاچاق در استان هرمزگان صورت گرفته است که البته این امید را داریم که شرایط از این نیز بهتر شود.
فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس در کنار گستردگی مأموریت‌ها وظیفه استقرار و ارتقای امنیت، آرامش و نظم جامعه را بر عهده دارد، اظهار داشت: طبق افکارسنجی و نظرسنجی‌های صورت گرفته مردم از عملکرد ناجا رضایت دارند و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) نیز از عملکرد این نیرو رضایت داشته‌اند که این برای ما مایه افتخار و مباهات است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20120