برگزاری کمیته رسانه و تبلیغات اجرایی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

برگزاری کمیته رسانه و تبلیغات اجرایی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

اقتصاد پنهان- اولین جلسه کمیته رسانه و تبلیغات اجرایی ذیل کارگروه فرهنگی و اجتماعی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور مدیران سازمان صدا و سیما برگزار شد.

دوشنبه، ۰۷ مرداد ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در راستای اجرای بند پنجم از مصوبات سی‌ودومین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز مبنی بر تشکیل کمیته‌های تخصصی ذیل این کارگروه، اولین جلسه کمیته رسانه و تبلیغات اجرایی در اداره کل بازرگانی صدا و سیما برگزار شد.

این کمیته به منظور ارائه ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و برنامه‌های متناسب رسانه‌ای و تبلیغی دستگاه‌های عضو در راستای فرهنگ‌سازی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است.

در اولین جلسه اعضای این کمیته به ریاست مهدوی‌مهر، مدیرکل بازرگانی صدا و سیما با حضور مهدی کوشا، دبیر کارگروه فرهنگی اجتماعی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نمایندگان دستگاه‌های عضو، مقرر شد طی جلسات آتی با تبیین و تشریح کالاهای هدف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت پوشاک و کالاهای سلامت محور، راهبردهای متنوعی برای انتقال پیام و انتخاب علمی بهترین راهبرد برای هر کالا به صورت تخصصی ارائه و کمپین‌های متناسب با اهداف این کمیته برنامه‌ریزی و عملیاتی شوند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20170