انتصاب مدیرکل بازرسی و هماهنگی امور استان‌های ستاد

انتصاب مدیرکل بازرسی و هماهنگی امور استان‌های ستاد

اقتصاد پنهان- با حکم رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، « مهدی عارف‌پور» به سمت مدیرکل بازرسی و هماهنگی امور استان‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد.

سه شنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی خرم‌آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مهدی عارف‌پور را به سمت مدیرکل بازرسی و هماهنگی امور استان‌های ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.
در حکم انتصاب وی آمده است:

با استعانت از درگاه ایزد منان، نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات مفید، جنابعالی را به‌عنوان مدیرکل بازرسی و هماهنگی امور استان‌ها منصوب می‌نمایم.
انتظار می‌رود در تحقق برنامه‌ها و شرح وظایف ابلاغی بویژه تهیه، تنظیم و اجرای برنامه‌های بازرسی‌های مستمر دوره‌ای و موردی از واحدها و دستگاه‌های استانی عضو ستاد، بررسی و تحقیق پیرامون صحت و سقم موضوع شکایات واصله، نظارت و هماهنگی برای فراهم آوردن موجبات اجرای سیاست‌ها و وظایف ستاد در سطح استان‌های سراسر کشور، هماهنگی به‌منظور یکپارچه‌سازی اقدامات و ایجاد وحدت رویه در کمیسیون‌های استانی اهتمام لازم به‌عمل آورید.
از خداوند منان، موفقیت جنابعالی را در پناه حضرت ولی‌عصر (عج) و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و پیشبرد برنامه‌های دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20194