نشست صمیمی رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با خانواده‌های معظم شهدا در آذربایجان غربی

نشست صمیمی رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با خانواده‌های معظم شهدا در آذربایجان غربی

اقتصاد پنهان- نشست صمیمی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با جمعی از خانواده‌های معظم شهدای آذربایجان غربی برگزار شد.

سه شنبه، ۱۲ شهريور ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، علی مویدی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این دیدار که عصر امروز(سه‌شنبه) در محل استانداری برگزار شد، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های اصلی انقلاب اسلامی هستند.

وی خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از وظایف اصلی مسؤولان دانست و افزود: ما امروز افتخار، عزت، اقتدار و آبرومندی خود را مرهون مجاهدت‌های شهیدان هستیم لذا باید ضمن پاسداشت خون پاک شهدا، رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های معظم شهدا را نیز جزو اصلی‌ترین و مهم ترین وظایف خود بدانیم.

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ادامه به بخشی از توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: امروز دشمن با تمام توان به جنگ با انقلاب اسلامی پرداخته و گستاخانه اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار داده است.

مؤیدی ادامه داد: علی رغم تمامی مشکلات و فشارها، بنا به وصیت شهدای والامقام، به هیچ وجه در مقابل دشمن کوتاه نخواهیم آمد؛ بی تردید با این استقامت و روحیه ایثار و مقاومت از این گردنه‌های سخت نیز عبور خواهیم کرد و در آینده دستاوردهای بسیار بزرگی را در کشور شاهد خواهیم بود.

در این جلسه تعدادی از خانواده های معظم شهدای استان نیز مسائل و مشکلات خود را با مویدی رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در میان گذاشتند.

در پایان جلسه نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خانواده های معظم شهدا تجلیل بعمل آمد.

 

  برای مشاهد گزارش تصویری این نشست اینجا کلیک کنید.  

 

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20233