استاندار قم تأکید کرد:

لزوم اجرای فرایندهای سامانه تأمین داروی وزارت بهداشت توسط داروخانه‌های استان

لزوم اجرای فرایندهای سامانه تأمین داروی وزارت بهداشت توسط داروخانه‌های استان

اقتصاد پنهان- استاندار قم بر ضرورت اجرای فرایندهای سامانه تأمین داروی وزارت بهداشت توسط داروخانه‌های استان تأکید کرد.

يکشنبه، ۱۰ شهريور ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، بهرام سرمست، استاندار قم در جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا وارز استان که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با بیان اهمیت توجه به اجرای قانون در پیشگیری و برخورد با مقوله قاچاق، اظهار کرد: این مبارزه باید با حفط حریم شخصی افراد و رعایت ملاحظات لازم صورت گیرد.

استاندار قم با اشاره به ضرورت اجرای برنامه‌های دستگاه‌های دولتی در مسیر خدمت به مردم، افزود: تیم های نظارتی با انجام بازدیدهای سرزده، از کیفیت ارائه خدمات و میزان رضایت مردمی در انجام وظایف کارکنان هر دستگاه بازدید به عمل آورند.

سرمست با تأکید بر توانمندی استان قم در امر مبارزه با قاچاق کالا وارز و اشاره به آمار کشفیات در این حوزه، ادامه داد: بایستی با بررسی دقیق آثار این اقدامات و کشفیات صورت گرفته در کاهش قاچاق، گزارشی تحلیلی تهیه و برای ارتقاء برنامه‌های استان در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز استفاده شود.

وی همچنین به موضوع ساماندهی خرید و فروش ارز در اطراف حرم مطهر اشاره و تصریح کرد: استقرار گیت‌های شبانه صرافی‌ها با هماهنگی بانک مرکزی و نظارت دقیق بر عملکرد صرافی‌ها، می تواند گام‌های مثبتی در این زمینه برداشت.

استاندار قم در خاتمه با اشاره به ضرورت تأمین داروها و اقلام مورد نیاز داروخانه‌های استان بر اجرای فرایندهای سامانه تأمین داروی وزارت بهداشت توسط داروخانه‌های استان تأکید کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20237