رشد ۲۷۳ درصدی کشف کالای قاچاق توسط پلیس راه‌‌آهن کشور

رشد ۲۷۳ درصدی کشف کالای قاچاق توسط پلیس راه‌‌آهن کشور

اقتصاد پنهان- پلیس راه‌آهن از هشت دستگاه ایکس‌ری برخوردار است که بسیاری از مشکلات را رفع کرده است و در حوزه کشف کالای قاچاق ۲۷۳ درصد رشد داشته است .

چهارشنبه، ۱۳ شهريور ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان،‌ رئیس پلیس راه‌‌آهن کشور گفت: در حوزه پیشگیری ، بیشترین همکاری پلیس با وزارت راه و شهرسازی است .
سرهنگ حشمت‌الله ملکی رئیس پلیس راه‌آهن در بازدید وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن از فرماندهی پلیس راه‌آهن کشور اظهار داشت : امروز روز بزرگی در تاریخ پلیس راه‌آهن است . وزارت راه و شهرسازی در 8 ماه گذشته یکی از وزارتحانه‌های بدون حاشیه است که به صورت تخصصی تمام وقت خود را صرف انجام وظایف و برنامه‌های خود کرده است . مقبولیت عمومی در جامعه و انعکاس آن در پلیس ، عملکرد و روحیه بالا ، بی حاشیه نگاه کردن به مسائل و موضوعات کشور از ویژگی‌های مهندس اسلامی است که شهره خاص و عام است .
فرمانده پلیس راه‌آهن کشور با بیان اینکه« در حوزه پیشگیری ، بیشترین همکاری پلیس با وزارت راه و شهرسازی است» افزود : در این مدت دو اتفاق بزرگ اول مدیریت میدانی ، دوم تلاش و پیگیری در راه‌‌آهن افتاد .
سرهنگ ملکی با اشاره به سه ماموریت کلان که مورد تایید سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز قرار گرفته است ، گفت : در اربعین سال گذشته بیشترین خدمات در کرمانشاه از سوی راه‌آهن ارائه شد ، همچنین در زمان سیل راه‌آهن اقدامات جهادی و خاموش درقبال سیل زندگان انجام داد به علاوه بهره‌برداری مطلوبی در را‌ه‌آهن‌های همدان ،‌ کرمانشاه و رشت صورت گرفته است . پلیس راه‌آهن از هشت دستگاه ایکس‌ری برخوردار است که بسیاری از مشکلات را رفع کرده است و در حوزه کشف کالای قاچاق 273 درصد رشد داشته است .
گفتنی است ، رئیس پلیس راه‌آهن کشور از وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن به خاطر بازدید از مرکز فرماندهی پلیس راه‌آهن کشور قدردانی کرد .

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20239