رئیس کل دادگستری استان هرمزگان:

عزم خود را جهت مقابله با قاچاق سازمان یافته جزم کرده ایم

عزم خود را جهت مقابله با قاچاق سازمان یافته جزم کرده ایم

اقتصاد پنهان- رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه مقابله با قاچاق سازمان یافته، ترجمان اراده مسئولین برای دستیابی به رونق تولید است، اظهار کرد: عزم خود را جهت مقابله با قاچاق، به ویژه از نوع سازمان یافته آن جزم کرده ایم.

شنبه، ۲۳ شهريور ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان دیدار با فرماندار شهرستان جاسک با تأکید بر لزوم توجه ویژه به احقاق حقوق عامه به عنوان مطالبه به حق مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه، اهتمام ویژه مسئولین به مصادیق این موضوع را خواستار شد.
علی صالحی رسیدگی به موضوع صیادی توسط شناورهای غیر مجاز، ساماندهی به وضعیت تردد شترهای سرگردان در محورهای مواصلاتی، مقابله با زمین خواری و صیانت از بهداشت عمومی را از مهمترین مصادیق احقاق حقوق عامه عنوان کرد و رسیدگی قانونی به این مطالبات عمومی را اولویت مسئولین قضایی در شهرستان جاسک برشمرد.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اشاره به اینکه مقابله با قاچاق سازمان یافته، ترجمان اراده مسئولین برای دستیابی به رونق تولید است، اظهار کرد: عزم خود را جهت مقابله با قاچاق، به ویژه از نوع سازمان یافته آن جزم کرده ایم و پرونده های این بخش از بدو تشکیل تا صدور حکم مورد نظارت مدیریت ارشد دادگستری استان قرار خواهند داشت.
در ادامه این دیدار، فرماندار شهرستان جاسک ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، گزارشی از اقدامات امنیتی ، عمرانی و پیشگیرانه انجام شده در این شهرستان ارائه کرد.
محمد رادمهر با تشکر از همکاری نزدیک و صمیمانه دستگاه قضایی استان هرمزگان در راستای توسعه و عمران سواحل مکران، آمادگی خود را به منظور ارتقای سطح همکاری های فیمابین اعلام کرد.
وی همچنین بر ضرورت تشریک مساعی و هم افزایی همه دستگاه ها برای ساماندهی به وضعیت شتر های سرگردان به عنوان یکی از دغدغه های مهم مردمی در شهرستان جاسک تأکید کرد.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20246