جلوگیری از خروج ۷ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط دریابانان ماهشهر

جلوگیری از خروج ۷ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط دریابانان ماهشهر

اقتصاد پنهان- جانشین مرزبانی خوزستان از توقیف دو فروند شناور صیادی و کشف هفت هزار و ۴۰۰ لیتر سوخت قاچاق در آب های شمالی خلیج فارس خبر داد.

شنبه، ۲۳ شهريور ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ نادر سهیلی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در راستای طرح تشدید کنترل نوار مرزی و جلوگیری از خروج سرمایه های ملی و هرگونه قاچاق، مأموران پایگاه دریابانی ماهشهر روز گذشته موفق شدند که دو فروند شناور صیادی حامل سوخت قاچاق را هنگام خروج از آب های کشور متوقف کنند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از شناور توقیف شده، هفت هزار و 400 لیتر سوخت از نوع گازوئیل که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهای حوزه خلیج فارس در مخازن جاساز شناور بارگیری شده بود را کشف کردند.

جانشین فرماندهی مرزبانی خوزستان با اشاره به دستگیری 6 متهم در این رابطه تصریح کرد: محموله کشف شده به همراه متهمان مربوطه پس از تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع ذیصلاح شد.

سرهنگ سهیلی در پایان عنوان کرد: اعمال سودجویان در قاچاق سوخت و خروج سرمایه های ملی از کشور تخلف و آثار جبران ناپذیر اجتماعی فراوانی دارد؛ بنابراین دریابانان خوزستان با عزمی جذی با این پدیده شوم مبارزه می کنند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20247