بیش از سه میلیارد ریال کالا و دام قاچاق در کردستان کشف شد

بیش از سه میلیارد ریال کالا و دام قاچاق در کردستان کشف شد

اقتصاد پنهان- ماموران فرماندهی انتظامی کردستان در ۲ عملیات جداگانه موفق به کشف سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق شدند.

يکشنبه، ۲۴ شهريور ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، فرمانده انتظامی کردستان عصر یکشنبه اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی استان در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا حین گشت زنی در سطح شهر سنندج موفق به شناسایی سواری سمند حامل کالای قاچاق شدند.

سردار علی آزادی گفت: با هماهنگی دستگاه قضائی خودروی مورد نظر متوقف ودر بازرسی ازآن 266 دستگاه سشوار، یک هزار و 232 عدد ادکلن و 10 هزار  و 334 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی غیرمجاز کشف شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش این تعداد کالای قاچاق را بیش از 2میلیارد ریال برآورد کردند اضافه کرد: در این عملیات 2نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع ذیصلاح شدند.

فرمانده انتظامی سروآباد نیز گفت:  ماموران پلیس آگاهی شهرستان در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق فرآورده های دامی موفق به توقیف کامیون حامل دام قاچاق شدند.

سرهنگ علیرضا کرجی افزود: با هماهنگی دستگاه قضائی کامیون مورد نظر متوقف ودر بازرسی ازآن 80 راس گوسفند قاچاق کشف شد.

وی اضافه کرد: کارشناسان ارزش دام کشف شده را بیش از یک میلیاردو 500میلیون ریال ریال برآورد کردند و در این عملیات یک نفر دستگیر که با تشکیل پرونده تحویل مراجع ذیصلاح شد.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20256