مویدی خرم‌آبادی خبر داد:

همکاری گسترده ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و ناجا

همکاری گسترده ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و ناجا

اقتصاد پنهان - رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: امروز گسترده‌ترین هماهنگی و همکاری بین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیروی انتظامی است.

دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، در گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی علی مویدی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ستاد فرماندهی ناجا با سردار حسین اشتری دیدار و گفتگو کرد.
علی مویدی خرم‌آبادی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تسلیت ایام سوگواری اربعین ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: اذعان می‌کنیم که نیروی انتظامی در مأموریت مبارزه با قاچاق، عضو موثر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و شرایط اقتصادی کشور طی سال گذشته در این راستا تلاش مضاعفی داشته و لازم است از تمامی دست‌اندرکاران در ناجا تقدیر شود.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد: بسیاری از مفسدان اقتصادی که حکم اعدام برایشان صادر شد، پرونده‌هایی است که ناجا پیگیری کرده بود؛ امروز اوج هماهنگی و همکاری بین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیروی انتظامی برقرار است.
مویدی در پایان خاطرنشان کرد: راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی نیز در نیروی انتظامی از اقدامات بسیار مهم و موثر است.
فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدار گفت: هوشمندسازی پلیس از جمله مواردی است که از سال‌ها قبل بر آن تأکید بسیاری شده و ان شاءالله تا سه سال آینده این مهم تحقق یابد ضمن اینکه در ماه‌های آینده از سامانه‌های جدید در نیروی انتظامی رونمایی می‌شود.
سردار اشتری با بیان اینکه ناجا بیشترین سهم را در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح کشور دارد، عنوان کرد: با توجه به تأکیدات امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، مقابله و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در اولویت کاری ما قرار دارد و تاکنون همکاری لازم را با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز داشته و داریم.
شایان ذکر است پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا با عناوین پلیس یار همراه، ‌پلیس همراه، اپراتور مجازی پلیس «پی ام او» و سامانه پیام رسانی بومی ناجا (ساپنا) در محل ستاد نیروی انتظامی رونمایی شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20352