رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:

۸۷۲ انبار در سامانه جامع انبارهای قم تایید شد

۸۷۲ انبار در سامانه جامع انبارهای قم تایید شد

اقتصاد پنهان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از مجموع چهار هزار و ۲۲۵ مورد ثبت نام صورت گرفته در سامانه جامع انبارهای استان ۸۷۲ انبار واحدهای صنفی مختلف تایید شده که در مقایسه با ماه قبل که ۷۱۵ مورد بوده ۲۵ درصد رشد داشته است.

دوشنبه، ۱۱ شهريور ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، محمود سیجانی شامگاه یکشنبه در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در تالار امام جواد (ع) استانداری اظهار داشت: تعداد انبارهای غیر فعال که در سامانه حذف شدند نیز 873 مورد است که در مقایسه با ماه گذشته 80 رشد پیدا کرده است.

وی یادآور شد: تعداد انبارهای غیرفعال ماه قبل 477 مورد بوده است.
وی تعداد رسید حواله های ماه گذشته که ناشی از ثبت در سامانه جامع می باشد را نیز سه هزار و 235 مورد ذکر کرد و افزود: در حال حاضر تعداد رسید حواله ها 6 هزار و 29 مورد است که حدود 100 درصد رشد دارد.                  
رئیس صمت قم تعداد حواله های ثبت شده در ماه گذشته در سامانه مذکور را نیز 10 هزار و 750 مورد عنوان کرد و افزود: این تعداد هم اکنون 17 هزار و 384 مورد است که دارای رشد 70 درصدی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در حال حاضر چیزی که به عنوان تخصیصی در سامانه جامع انبارهای استان به ثبت رسیده شامل 289 واحد دامی، طیور و آبزی می باشد.
وی تعداد واحدهای کشاورزی را نیز 943 مورد ذکر و گفت: واحدهای معادن 82 مورد، واحدهای صنعتی یکهزار و 377 مورد، واحدهای بهداشتی و درمانی 39 مورد و انبارها و مراکز نگهداری کالاها نیز 531 مورد است‌.
وی بیان کرد: واحدهای عمده فروشی و خرده فروشی نیز 964 مورد است که در مقایسه با ماه قبل رشد خوبی پیدا کرده است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20380