تغییرات جدید در ۱۳ گمرک برای مبارزه با قاچاق

تغییرات جدید در ۱۳ گمرک برای مبارزه با قاچاق

اقتصاد پنهان- فرمانده نیروی انتظامی از راه‌اندازی ۱۳ پلیس گمرک تا پایان سال خبر داد.

سه شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سردار حسین اشتری در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس که عصر روز گذشته برگزار شد، با تبریک هفته وحدت و میلاد نبی اکرم(ص) به همه مسلمانان، اظهارکرد: استان هرمزگان به دلیل موقعیت جغرافیایی ویژه‌ای که دارد از نظر بحث ورود کالای قاچاق و خروج برخی اقلام مثل سوخت از اهمیت خاصی برخوردار است برهمین اساس با برنامه‌ریزی خوب همکارانم در این استان توفیقات مطلوبی تاکنون حاصل شده است.
وی ادامه داد: در راستای مبارزه موثر با قاچاق، ضمن تقویت یگان‌های انتظامی و اجرایی، 10 پلیس گمرک در بنادر و گمرکات کشور راه‌اندازی شده که تا پایان سال در 13 گمرک اصلی کشور، این پلیس راه‌اندازی می‌شود البته اقدامات صورت گرفته به تأیید مقام معظم رهبری رسیده است.
سردار اشتری به پلیس امنیت اقتصادی اشاره و بیان کرد: این پلیس توفیقات خوبی را برای ما به همراه داشته به گونه‌ای که میزان کشفیات کالای قاچاق در امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 90 درصد افزایش داشته اگرچه این اقدامات بسیار خوب است اما کافی نیست.
وی به اقدامات ناجا در برخورد با جرایم، پیشگیری و کاهش تصادفات در سطح استان هرمزگان اشاره و تصریح کرد: البته این توفیقات با تلاش همکارانم در یگان‌های دریابانی و مرزبانی حاصل شده و تعامل و همکاری بسیار خوب سایر سازمان‌ها نیز در این امر دخیل بوده است.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/20439