امام جمعه همدان:

مدیران دولتی در حمایت از فعالان اقتصادی کوتاهی نمی‌کنند

مدیران دولتی در حمایت از فعالان اقتصادی کوتاهی نمی‌کنند

اقتصاد پنهان- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه همدان با تقدیر از مدیران استانی گفت: در گفت و گو با صاحبان صنایع می‌توان دریافت که مدیران دولتی برای حمایت و پشتیبانی از فعالان اقتصادی کوتاهی نمی‌کنند.

چهارشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی در آیین گشایش نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط استان همدان اظهار داشت: اقتصاد عرصه ای برای تهاجم دشمنان شده و با تحریم، ممنوعیت صادرات و قاچاق کالا قصد براندازی صنایع و تولید کشورمان را دارند.

وی افزود: تنها مدیران خوب و توانمند در این میدان سخت می توانند واحد تولیدی خود را سرپا نگه داشته و به تولید و اشتغال ادامه بدهند.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه دولت و حاکمیت در چنین شرایطی از تصدی گری در عرصه اقتصاد بکاهد گفت: قوای مقننه و مجریه تسهیلگر و حلال مشکلات اقتصادی باشند.

حجت الاسلام شعبانی موثقی خاطرنشان کرد: رفع مشکلات تولیدکنندگان، استفاده از ظرفیت های مردمی در امر اقتصاد و واگذاری امور به بخش خصوصی به معنای واقعی انجام شود.

وی با ابراز خرسندی از شرکت یکصد واحد تولیدی در نمایشگاه توانمندی صنایع استان همدان گفت: قابلیت ها و ظرفیت های بیشماری در این منطقه وجود دارد که نیازمند توجه ویژه است.

حجت الاسلام شعبانی با تاکید بر رونق تولید داخلی و گرایش به سمت مصرف کالاهای وطنی خاطرنشان کرد: امیدواریم این نمایشگاه زمینه پیشرفت و توسعه صنایع داخلی را فراهم کند.

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان همدان از امروز به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی همدان دایر شد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21491