سه میلیارد ریال کالای قاچاق در یزد کشف شد

سه میلیارد ریال کالای قاچاق در یزد کشف شد

اقتصاد پنهان- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد گفت: با تلاش ماموران در بازررسی از یک انبار لوازم خانگی سه میلیارد ریال کالای قاچاق شامل جارو برقی، قابلمه ، سبزی خردکن و ... کشف شد.

پنجشنبه، ۲۸ آذر ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، سرهنگ محمدرضا مزیدی در این خصوص افزود: در این ارتباط یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

وی  با بیان اینکه کالاهای کشف شده در سامانه انبار ثبت نشده بود و مالک آن پروانه کسب نداشت افزود: در شرایط کنونی ارتکاب این گونه اقدامات حرکت در مسیر اهداف دشمن است.

معاون انتظامی یزد اظهارداشت: پلیس وظیفه خود می‌داند که با اخلالگران اقتصادی با قاطعیت برخورد و نسبت به معرفی آنان به مراجع قانونی اقدام  می کند.

سه شنبه هفته جاری ماموران در بازررسی از 2 دستگاه تریلی عبوری انواع کفش، پوشاک و لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال در استان یزد کشف کردند که در این ارتباط 2 متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

متهمان  قصد انتقال این محموله را از جنوب و شرق کشور به یزد و تهران داشتند.

یزد نقش مؤثری در اتصال استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب و شرق و غرب ، در بعضی مواقع راه‌های آن برای انتقال کالای قاچاق و نیز مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21542