تقدیم به سردار دلیر ایران

تقدیم به سردار دلیر ایران

اقتصاد پنهان- امروز شانه‌هایمان قرار است کوهی از ایثار، عظمت و جانفشانی را بر روی دوش خود بگذارد و در این قطعه از بهشت خدا – مشهد مقدس - آبرومندترین بزرگمرد تاریخمان را پذیرا باشد.

يکشنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

امروز مشهد، تمام ایران است و بلکه تمام جهان. مشهد اینک شاهد قلبهایی پراز بغض و کینه به دشمن  و چشمانی پر از اشک و اندوه در ماتم از دست دادن سرداریست که چهره متبسم و آرام او،  نشان از بی کرانگی دریای مهربانیش بود.

امروز در این شهر پیکر مطهر گرامی‌ترین و محجوبترین بنده خوب خدا را میزبان شده ایم مشهد ، شهری که مفتخر است به خدمتگزاری، به عاشقان امام همام حضرت ثامن الحجج ( علیه آلاف التحیه و الثناء ) امروز مفتخر است به استقبال از نامدارترین و دلیرمردترین، سردار و فرزند مام وطن.

آن نیکوخصلت پاک اندیشی که زندگیش، آرمانش، تفکر و اندیشه‌اش، حفظ کیان این آب و خاک بود و برای من بعنوان یک ایرانی بهترین الگوست تا با افتخار بگویم که من هم مانند او عاشق به سرزمین مادریم هستم. من هم مانند او یک ولایتمدارم. من هم مانند او یک مسلمان همیشه بیدارم. من هم مانند او یک سربازم. یک سرباز مدافع. مدافع به تمامی ارزشها و آرمانهایی که چونان میراث گرانبهایی از شهیدان وطنم به من به ودیعه سپرده شده. من مدافع هر آنچیزی هستم که دشمن پلید به طمع دستیابی به آن، شرارتها می کند و هر از گاهی عزیزی را ناجوانمردانه به خاک و خون می کشد. اگر افتخاری برای من بعنوان یک ایرانی باشد، حاج قاسم بهترین نمونه برای این افتخار است. 

و چه بی‌خرد و بی‌خبر است دشمن که گمان می کند اگر سرداری از این خیل عاشق کم شود، می تواند به مطامع پلیدش دست یابد. که هیهات من الذله و محال است که هرگز چنین شود چرا که ما پرورش یافتگان مکتب سرخ شهادت حسینم  و حسین الگوی سربلندی و آزادگی ماست و این مرز و بوم، خود مهد پرورش دلاورمردان و شیرزنانیست که حفظ و حراست و مرزبانی از هر ذره از خاک آن و صیانت از آرمانهای والا و ارزشمندش، بنیان و شالوده اهداف و مظهر و مشخصه مردمان دلیر این سامان - ایران - این سرزمین پرگوهر است.

منیره عصار
مسؤول روابط عمومی مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان خراسان رضوی

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21594