مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا و ارز خبر داد:

اجرای کامل طرح هویت‌گذاری دام تا پایان سال جاری

اجرای کامل طرح هویت‌گذاری دام تا پایان سال جاری

اقتصاد پنهان- مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا و ارز ستاد مرکزی گفت: یکی از مزایای اجرای طرح هویت‎گذاری و پلاک‌کوبی دام‌ها، جلوگیری از قاچاق دام است.

سه شنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا و ارز ستاد مرکزی در نشست مشترک فی مابین دو استان کرمانشاه و کردستان  گفت: یکی از مزایای اجرای طرح هویتگذاری و پلاک کوبی دام‌ها جلوگیری از قاچاق دام است.

پرهام فر با بیان این مطلب افزود: از سال 97 با افزایش قاچاق دام در کشور، ضرورت اجرای طرح هویتگذاری و پلاک کوبی دام‌ها برای مقابله با قاچاق دام بسیار مورد توجه وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و در حوزه تنظیم بازار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.

پرهام فر گفت: استان کرمانشاه در حوزه دامپروری از قطب‌های دامپروری کشور است و اجرای طرح هویت‌گذاری و پلاک‌کوبی دام می‌تواند نقش بسزایی در پیشگیری از قاچاق دام و ارتقاء و جایگاه دامپروری استان داشته باشد.

او با بیان اینکه در این نشست آخرین وضعیت و موانع اجرای طرح هویتگذاری دام و پلاک کوبی را با حضور مسؤولین بخش کشاورزی مورد بررسی قرار دادیم، گفت:  با توجه به اهمیت اجرای طرح هویت‌گذاری دام در جلوگیری از قاچاق دام به این نتیجه رسیدیم که طرح در کمترین زمان ممکن لازم اجراست به دنبال این هستیم طرح هویتگذاری دام تا انتهای سال جاری به طور کامل اجرایی شود.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21599