نشست دبیران کمیسیون‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان‌های سراسر کشور برگزار شد

نشست دبیران کمیسیون‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان‌های سراسر کشور برگزار شد

اقتصاد پنهان- نشست دبیران کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان‌های سراسر کشور برگزار شد.

يکشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۸0 کامنتچاپ مطلب

به گزارش اقتصاد پنهان، نشست دو روزه دبیران کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان‌های سراسر کشور با حضور رییس، معاونین و مدیران کل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز آغاز بکار کرد.

در اولین روز از این نشست در بخش صبح مؤیدی خرم‌آبادی، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان او به تبیین مسأله و تشریح اولویت‌ها و اهداف ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز پرداخت.

در ادامه کریم کشوری، معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع ستاد و مدیران کل این معاونت ضمن تشریح و بررسی مسائل مرتبط به سؤالات مطرح شده از سوی دبیران استانی پاسخ گفتند.

انگیزش منابع انسانی و استفاده از ظرفیت استان‌ها در امر آموزش از مهم‌ترین مطالبات دبیران کمیسیون‌های استانی در این بخش بود. 

این نشست در بخش بعد ازظهر با تشریح و بررسی موضوعات مرتبط با پیشگیری از قاچاق از سوی هندیانی، معاون پیشگیری ستاد و مدیران کل این معاونت و نیز پاسخ‌گویی به سؤالات کمیسیون‌های استانی ادامه یافت.

سوخت، دام، سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند، تجهیز گمرکات به x-ray  و ... از اهم موضوعات مورد بحث در این بخش از نشست بود.

در انتها پس از پاسخگویی به سؤالات دبیران کمیسیون‌های استانی این نشست با جمع‌بندی و بیان مطالبات معاونت پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز پایان یافت.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:

epe.ir/News/21614